Бібліотечний ярмарок у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді

Бібліотечний ярмарок у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Тернопільська обласна бібліотека для молоді 28 вересня 2017 року презентувала вуличний ярмарок, його мета – представити глядачам ресурси бібліотеки та інноваційні послуги у цій сфері.

Захід відкривала директор бібліотеки Л. Гук. З вітальним словом до гостей звернулись заступник голови Тернопільської обласної ради Л. Крупа та головний спеціаліст управління культури облдержадміністрації І. Натолочний.

На ярмарку діяло 5  локацій: «Бібліотека open air», «Віртуальна реальність», «Арт-простір» з проведенням майстер-класів, «Дворик дитинства», фотозона «Бібліотека по-домашньому».

Майстри народної творчості Центру творчості дітей та юнацтва провели майстер-класи з бісероплетіння, оригамі та виготовлення прикрас зі стрічок. Бажаючі взяли участь у майтер-класі зі створення ляльки-мотанки від заслуженого майстра народної творчості України Людмили Павлової

Відбувся цікавий тренінг «Базовий гардероб, як запорука твого успіху» від співзасновниці студії моди «DVK» Людмили Великої.

До святкування долучилися викладачі, студенти, учні, мешканці міста та навіть дошкільнята. Вони мали змогу відвідати екскурсії, зробити яскраві фото, спробувати себе у різних творчих напрямках, освоїти навички базового гардеробу, взяти участь у захопливих іграх та ознайомитися із новими медіа-можливостями, гаджетами сучасної бібліотеки. Ярмарок бібліотек протікав дружній, пізнавальній атмосфері, що дозволило збагатитися новими ідеями, позитивними, яскравими емоціями у цей чудовий осінній час.

Переглянути фото >