Вручення премії імені Івана Марчука для обдарованих дітей

Вручення премії імені Івана Марчука для обдарованих дітей

У Тернопільському обласному художньому музеї 20 грудня відбулось нагородження переможців обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області. Премію започатковано у 2016 році, що став на Тернопіллі роком видатного та талановитого художника уродженця села Москалівка Лановецького району Івана Марчука.

Цьогоріч спеціальна конкурсна комісія розглянула понад 60 робіт учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів області та визначила переможців. Згідно з рішенням комісії лауреатами Премії стали у номінації «Малярство» – за малюнок «Натюрморт» Ольга Козак, учениця Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. І.Герети та у номінації  «графіка» –  за малюнок «Родина»  Анастасія Панчак, учениця Козівської школи мистецтв. Співголови комісії – заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик та заступник голови обласної ради Любомир Крупа вручили переможцям грамоти та грошові винагороди у розмірі 3-х тис. гривень. 35 кращих робіт талановитих дітей Тернопілля, які брали участь у конкурсі, представлені у виставковому залі обласного художнього музею.

Вітали гостей виставки, юних митців та їх родини зразковий ансамбль флейтистів «Дольче», ансамбль скрипалів «Промінчик» та учениця 5 класу Печенюк Соломія з обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. І.Герети. Всі дітки отримали солодкі подарунки на Миколая від обласної державної адміністрації та обласної ради.

Переглянути фото >