Всеукраїнський семінар заступників директорів бібліотек для молоді та юнацтва

Всеукраїнський семінар заступників директорів бібліотек для молоді та юнацтва

20 та 21 квітня 2017 р. у приміщенні Тернопільської обласної бібліотеки для молоді проходив Всеукраїнський семінар заступників директорів бібліотек для молоді та юнацтва на тему: «Вплив децентралізації влади на розвиток бібліотек України для юнацтва, молоді».

З доповіддю про актуальні питання, досягнення та перспективи впровадження адміністративно-територіальної реформи на Тернопільщині виступив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валов О.В. Про тенденції розвитку галузі культури області в умовах децентралізації доповів начальник управління культури Тернопільської облдержадміністрації Шергей Г.П. Основні питання гуманітарного напрямку в області у зв’язку із заходами щодо децентралізації висвітлив у виступі заступник голови Тернопільської обласної ради Крупа Л.Л. Досвідом керування бібліотечним закладам у сучасних умовах ділився директор Державної бібліотеки України для юнацтва, канд. пед. наук, доцент Саприкін Г.П.

Програма заходу передбачала виступи керівників Державної бібліотеки України для юнацтва, бібліотек Тернополя та Тернопільської області, гостей з Києва, Харкова та інших регіонів України. Учасники семінару мали нагоду відвідати бібліотечні заклади Тереболянської ОТГ та провести час, спілкуючись у колі провідних спеціалістів галузі. Приємні враження забезпечило відвідання духовної святині Тернопільського краю – Зарваниці.

Переглянути фото >