Відбулось засідання комітету з присудження обласних премій у галузі культури

Відбулось засідання комітету з присудження обласних премій у галузі культури

Чергове засідання комітету з присудження обласних премій у галузі культури за підсумками 2016 року відбулося 21 червня 2017 року в приміщенні Тернопільської обласної ради. Члени комітету розглянули та обговорили 23 кандидатури на здобуття обласних премій в 11-ти номінаціях. За результатами таємного голосування лауреатами обласних премій в галузі культури за підсумками 2016 року стали у номінаціях:

 

“Етнографія і музейна справа – імені Володимира Гнатюка”:

          СМОЛЯК Олег Степанович, автор – за збірку “Щедрівки Західного Поділля”

“Театральне мистецтво – імені Леся Курбаса”

АНДРУШКО Сергій Павлович, заслужений артист України – за майстерне виконання ролей останніх років, зокрема: Остап (“Слава героям” П.Ар’є), Возний (“Наталка Полтавка” І.Котляревського), Девенкорт і Роні (“Смішні гроші” та “Медовий місяць на всі сто” Р.Куні), Байрон і Майкл Деделюк (“Шаріка, або Кохання січового стрільця” та “Гуцулка Ксеня” Я.Барнича), Гриць (“Дитина в дарунок” М.Лисака)

“Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука”

СТЕЦЬКО Василь Петрович, автор – за серію робіт “Шевченкіана”

“Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької

          ГРОМИК Іван Григорович, заслужений працівник культури України – вокаліст Струсівської заслуженої капели бандуристів “Кобзар”

“Журналістика – імені Володимира Здоровеги”

КОСТИШИН Лілія Валентинівна, автор – за  серію публікацій із зони АТО та ведення щотижневої сторінки “Калина” в обласній газеті “Вільне життя плюс”

“Архітектура – імені Георгія Пінзеля”

ДЖУЛА Олександр Іванович, автор – за творчу роботу “Каплиця релігійної громади “Парафія Вознесіння Господнього” Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ по вул. Львівській у м. Тернополі”

“Декоративно-ужиткове мистецтво – імені Ярослави Музики”

ПОКУСІНСЬКА Людмила, ПОКУСІНСЬКИЙ Олексій, автори – за наукове дослідження “Борщівська народна сорочка, Матеріали. Крій. Техніка шитва. Колекція Борщівського краєзнавчого музею”.

 

Цьогоріч не присуджено премії в номінаціях:

“Краєзнавство – імені Петра Медведика”

“Література – імені Богдана Лепкого”

“Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич ”

“Публіцистика – імені Ярослава Стецька”