Відбулося засідання колегії управління культури

Відбулося засідання колегії управління культури

29 березня, у приміщенні Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, відбулось засідання колегії управління культури обласної державної адміністрації.

Зібрання проходило під головуванням начальника управління культури Григорія Шергея, за участю керівників структурних підрозділів у сфері культури райдержадміністрацій, міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад, а також директорів районних музеїв та бібліотек.

 Під час засідання колегії обговорили ряд важливих питань для області у сфері культури. Григорій Шергей підсумував роботу галузі впродовж 2018 року та визначив основні стратегічні пріоритети на 2019 рік. Також, Григорій Платонович озвучив основні моменти функціонування галузі культури, які обговорювалися 27 березня 2019 року на робочій нараді Міністра культури України Євгена Нищука.

Про досвід роботи, культурно-мистецькі досягнення та напрацювання на місцях проінформували начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Галина Чайківська, та начальник сектору культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Борщівської міської ради Ольга Журавінська.      

Обговорили також питання реформування музейної системи. Зокрема, головний спеціаліст управління культури обласної державної адміністрації Наталія Собкович наголосила на необхідності забезпечення охорони музеїв та їх обладнання протипожежними засобами, а також комп’ютеризації музейних приміщень та оцифруванні фондів.

Заступник начальника управління – начальник відділу культури, охорони культурної спадщини управління культури облдержадміністрації Світлана Байталюк доповіла про стан реалізації державної політики в галузі культури у Бучацькому районі.

На сучасному етапі становлення громадянського суспільства в Україні актуального значення набуває розвиток інституту звернень громадян, який є основним каналом зв’язків громадянина й держави. Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до управління культури обласної державної адміністрації упродовж 2018 року проінформувала головний спеціаліст відділу фінансово-організаційного забезпечення та кадрової роботи управління культури облдержадміністрації Ольга Дідич.

Поряд з обговоренням важливих питань функціонування галузі культури області всі учасники колегії мали змогу ознайомитись з форматом інновацій, які впроваджує у свою діяльність колектив Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Фото> https://photos.app.goo.gl/LXNNYHyX4ikVhejY9