Відзначення Дня Конституції у м. Тернопіль

Відзначення Дня Конституції у м. Тернопіль

Напередодні Дня Конституції 27 червня відбулись урочистості на Театральному майдані Тернополя. Священики християнських конфесій прочитали спільну молитву за мир в Україні. Перед учасниками дійства, військовими, дітьми, Тернополянами та гостями міста виступили очільники області та міста: голова облдержадміністрації Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук та міський голова Сергій Надал. Вони вручили нагороди військовослужбовцям 44 бригади ЗСУ, нацгвардійцям та поліціянтам, рятувальникам МНС та працівникам фіскальної служби, учасникам АТО та представникам громадських організацій.

Перед глядачами виступила юна співачка-учениця обласної експериментальної комплексної коли мистецтв імені Ігоря Герети Софія Климчук та заслужений артист України Василь Хлистун. Вихованці загальноосвітніх шкіл області в українських народних костюмах сформували перед глядачами символічний тризуб та розгорнули національний стяг.

Переглянути фото >

 

28 червня до Дня Конституції України відбувся творчий звіт Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Шевченка. Численній глядацькій залі цього святкового вечора представили постановку музичної комедії С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», в якій було задіяно весь акторський склад театру. По закінченню вистави кращим акторам театру вручались відзнаки від адміністрації області, обласної та міської ради.