Відзначення Дня Європи в Тернополі розпочато

Відзначення Дня Європи в Тернополі розпочато

Підняттям прапора Європи на флагштоку біля обласної державної адміністрації 18 травня офіційно розпочато відзначення Дня Європи на Тернопіллі.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Степан Барна, голова облради Віктор Овчарук, працівники адміністрації та ради, військовослужбовці, студенти Тернопільського Національного економічного університету та студенти Тернопільського обласного державного училища імені С.Крушельницької. Гостем церемонії підняття прапора Європи став перший заступник Міністра освіти України Володимир Ковтунець.

В цей день очільники області згадали тернополян, які віддали життя на шляху до європейського вибору, як під час Революції Гідності, так і сьогодні у російсько-українській війні. Загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Символізуючи єднання української молоді з європейським цінностями та висловлюючи свій європейський вибір, студенти провели флешмоб до Дня Європи. Стенд друкованих видань «Європа від А до Я» та віртуальний проект «Євровікторина» у фойє адміністрації представила Тернопільська обласна бібліотека для молоді.

ФОТО >