Відкриття мультимедійної лабораторії «Медіа Старт» та Ярмарок бібліотек

Відкриття мультимедійної лабораторії «Медіа Старт» та Ярмарок бібліотек

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 27 вересня у обласній бібліотеці для молоді відбулися Ярмарок бібліотечного креативу та відкриття мультимедійної лабораторії «Медіа Старт».

Лабораторія «Медіа Старт» створює унікальні нові можливості для відвідувачів бібліотеки: опанування азів 3D моделювання, основ робототехніки, створення аудіокниг та музики. Працювати з технікою лабораторії «Медіа Старт» відвідувачі зможуть як самостійно, так і з допомоги консультацій фахівця, послуги якого надаватимуться безкоштовно. Такі нововведення у бібліотечних послугах зацікавили старшокласників та студентів, які хочуть опановувати нові професії, пов’язані з креативом та ІТ- технологіями.

На відкриття мультимедійної лабораторії «Медіа Старт» та Ярмарок дієвого бібліотечного креативу завітали представники облдержадміністрації, облради, управління культури облдержадміністрації, колеги-бібліотекарі з інших міст України, студенти, учні та мешканці міста.

На Ярмарку дієвого креативу, у дворику бібліотеки, діяло вісім локації, на яких відвідувачі долучались до конкурсів та ігор, вигравали подарунки, знайомились із книжковими новинками та послугами бібліотеки. Серед найбільш популярних майданчиків та заходів: колір-експрес-тест «Дізнайся, що тобі прочитати у жовтні», солодкий інтерактив «Герої книг – герої фільмів», найкращі екранізовані художні твори – у локації «Майже Голівуд», руханки та ігри для дітей, Рор-uр книги, інтерактивне читання, конкурси у локації «Дворик дитинства», презентація клубів іноземної мови, змагання «Name 5», а також майстер-класи з виготовлення авторських листівок, оригамі та багато іншого.

ФОТО >