День захисника України відзначили у Тернополі

День захисника України відзначили у Тернополі

Відразу декілька свят відзначають українці 14 жовтня. У цей день вся країна святкує День захисника України, День українського козацтва, річницю заснування Української Повстанської Армії та релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. 14 жовтня є ще й символічним переходом до зимового періоду, до цього часу всі польові роботи завершені, урожай зібраний, тож в народі кажуть “Покрова накриває траву листям, землю – снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем”. Та найважливіший цей день для всіх, хто захищав та захищає нашу країну від зовнішніх та внутрішніх ворогів.

З нагоди свята на Театральному майдані міста відбулись урочисті заходи за участю голови обласної державної адміністрації, заступника голови обласної ради, командування ЗСУ, національної поліції та нацгвардії у Тернопільській області, а також добровольців, ветеранів АТО, військовослужбовців, нацгрвардійців, поліцейських та громадськості міста. На площі відбулось нагородження захисників України. Курсанти Збаразького професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою та вихованці Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою  урочисто складали військову присягу на вірність країні.

Тернополяни та гості міста побачили показові бої у виконанні нацгвардійців, виставку сучасного озброєння та спецтехніки, мали нагоду поспілкуватись з учасниками бойових дій на Сході України, послухати концерт у виконанні Тернопільського муніципального духового оркестру «Оркестра Волі».