День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

В Україні, 20 лютого, відзначається День Героїв Небесної Сотні. День, який назавжди увійшов в історію України як ,,Чорний четвер”. Мітинг під Радою перейшов у запеклі сутички між протестувальниками і міліцією. Формальне перемир’я урядові сили порушили, а людей, які вийшли на мирний протест, щоб висловити свою громадську позицію, почали обстрілювати. За світлу справу боротьби за незалежність України, її суверенітет Герої Небесної Сотні заплатили найдорожчу ціну – своє життя.

 На площі Героїв Євромайдану в місті Тернополі відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Участь у заході взяли майже півтисячі тернополян – високопосадовці, священнослужителі, військові, студенти та учні, родини загиблих героїв, а також усі небайдужі жителі міста, які прийшли віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, котрі постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Спільною молитвою та хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв. До Меморіалу пам’яті Небесної Сотні, під вигуки ,,Герої не вмирають!”, відбулося  урочисте покладання квітів, під час якого діти випустили в небо білі кульки з паперовими Ангелами, як символ чистих душ усіх полеглих на Майдані.

Дякуємо Героям Небесної Сотні  за те, що не пошкодували життя заради нас і нашого майбутнього. Спасибі всім, хто відстояв майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності й патріотизму. Хай пам’ять про всіх невинно убитих гуртує нас, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення нашої держави.

Фото> https://photos.app.goo.gl/ag7b5cLDq6SgpgdS8