День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо згадати непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, яку радянська історіографія так старанно приховувала, створюючи міф про всепереможну радянську армію, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

З метою відзначення цих пам’ятних днів, гідного вшанування звитяги переможців нацизму та пам’яті жертв Другої світової війни, 8 травня, у Тернополі, в парку Слави відбулися пам’ятні заходи.   

Участь у заходах взяли високопосадовці, священнослужителі, військові, ветерани, волонтери, а також усі небайдужі жителі міста, які прийшли віддати належну шану патріотизму й мужності героям Другої світової війни. Спільною молитвою та хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв. До скульптурної композиції “Материнський поклик” та могил воїнів, які загинули під час Другої світової війни, відбулося урочисте покладання квітів.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих героїв та віддаємо глибоку пошану й низький уклін ветеранам Другої світової війни.

Фото> https://photos.app.goo.gl/pL2RyQ9Pr9pu1WTe7