До Міжнародного дня дитячої книги читачі обласної книгозбірні отримали подарунок від Консула

До Міжнародного дня дитячої книги читачі обласної книгозбірні отримали подарунок від Консула

У Міжнародний день дитячої книги Тернопільська обласна бібліотека для дітей отримала приємний і цінний подарунок з рук Почесного Консула Угорщини в місті Тернопіль, мами активних користувачів книгозбірні – Тетяни Чубак.

Чудову добірку книг, серед яких – абсолютно унікальні видання, пані Тетяна разом зі своєю помічницею  Анною-Марією Скакодуб,  особисто передала бібліотеці при зустрічі з директором  Надією Новіцькою.

Серед презентованих книг – твори класиків української літератури, які входять до шкільної програми, науково-популярне видання про історію угорсько-українських відносин у двох примірниках – угорською та українською мовами, а також “Книга добра”
– дітище міжнародного соціального проекту з однойменною назвою, в  якій зібрано сто історій про добро. 

Пані Тетяна розповіла, що авторами та ілюстраторами “Книги добра”  є діти і дорослі з усіх куточків України. Створена вона з ініціативи Почесного Консула Угорщини в Івано-Франківську Василя Вишиванюка, за сприяння Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, письменниці Марії  Матіос, акторки Ірми Вітовської  та інших культурних та політичних діячів.

Користуючись нагодою, Тетяна Чубак разом із Надією Новіцькою обговорили питання майбутньої співпраці, шляхом поповнення фондів бібліотеки новою цікавою літературою та спільного проведення заходів для дітей та молоді  із залученням відомих особистостей Тернопільщини та України.

Ми щиро вдячні пані Тетяні за подаровані книги, приємне спілкування та активну участь у процесі розвитку інтелектуального, культурного і творчого потенціалу дітей та юнацтва Тернополя і області. Сподіваємось, разом ми зробимо ще більше!

Фото> https://photos.app.goo.gl/oGYLQzd1NzrKdXyQ7

Уляна Пилипчук,

редакційно-видавничий сектор

Тернопільської обласної бібліотеки для дітей