Друга виставка-презентація області “Благословенне Тернопілля” у Києві

Друга виставка-презентація області “Благословенне Тернопілля” у Києві

15 лютого у м. Києві в Українському домі відбудеться уже друга виставка-презентація області “Благословенне Тернопілля”. Захід проводиться з ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

«Благословенне Тернопілля» знову об’єднає відомих та успішних вихідців з Тернопільщини щоб окреслити пріоритетні напрями розвитку області. Під час презентації діятиме експозиція «TERNOPIL*YA». Участь в тематичних локаціях візьмуть представники туристичної галузі регіону, а також Національний заповідник «Замки Тернопілля». До підготовки та проведення заходу долучаються й голови районних державних адміністрацій. Бережанський район представить музей січових стрільців «Тернопілля – край стрілецької звитяги», Борщівщина презентує фестиваль «Вертеба» та виставки «Трипілля на Тернопіллі», Козівська та Шумська райдержадміністрації – виставку «Тернопілля — повстанський край» тощо.

Під час презентації відбудеться концерт художніх колективів та окремих виконавців області, пройде бізнес-ланч «Діалог заради розвитку Тернопільщини».

Початок о 15:00.