,,За волю і гідність” (пам’яті Героїв Небесної Сотні)

,,За волю і гідність” (пам’яті Героїв Небесної Сотні)

Впродовж тижня наша країна згадує доленосні, та водночас трагічні події, які залишили глибокий та визначальний слід в історії української державності. Доленосні, тому що український народ об’єднався та показав усьому світу незламність українського духу в прагненні до змін в сторону демократичних цінностей, постав на захист прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Трагічні, бо за ці прагнення довелося заплатити велику ціну – життя невинно убитих людей…

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї діє виставка фондових матеріалів ,,За волю і гідність” пам’яті Небесної Сотні до 5-ї річниці розстрілів на Майдані. На ній представлені фотографії учасників та перебіг подій Революції Гідності, а також художні композиції.

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні виставку відвідали голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, начальник управління культури Григорій Шергей та заступник начальника управління культури, начальник відділу культури, охорони культурної спадщини Світлана Байталюк. 

Фото> https://photos.app.goo.gl/ybC8SRUMbWsuSQPS8