Мистецький фестиваль “Співоче поле. Тернопіль”, присвячений Дню Матері

Мистецький фестиваль “Співоче поле. Тернопіль”, присвячений Дню Матері

Другий мистецький фестиваль до Дня матері «Співоче поле. Тернопіль» відбувався у Парку національного відродження 13-14 травня. Організатори заходу Ліга підприємців «Українська справа», управління культури ТОДА та міська рада Тернополя запропонували різноманітну програму для сімей з дітьми, молоді та старшого покоління. Головна місія заходу, що передбачає популяризацію українських традиційних цінностей, народних звичаїв та патріотичного виховання молоді, доповнена благодійною місією: кожна 5 гривня передається в фонд допомоги бійцям АТО для придбання автомобіля військовим на фронті.

У рамках заходу відбувся XIX міжнародний фестиваль «Цвіт вишиванки», на якому презентували акцію «Міжнародний вишитий рушник». Довжина рекордного рушника єднання становить понад 12 м., а вишивати його будуть майстрині з різних регіонів України та українці з закордону. Першим після Тернопілля вишивати свій візерунок буде представництво діаспори в Канаді.

14 травня тернопільські родини, сім’ї з дітьми пройшли ходою від майдану Волі на підтримку традиційних сімейних цінностей та важливої ролі сім’ї в розвитку здорового суспільства. У парку були розгорнуті інформаційні намети, родинам пропонувалось взяти участь у різноманітних розважальних заходах, конкурсах, атракціонах. Два фестивальні дні на сцені лунали пісні, виконувались хореографічні композиції, автори читали власні поетичні твори і т.д. Хедлайнером свята став легендарний український гурт «Тартак».

Переглянути фото >