Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні “Я там, де є Благословіння”

Міжнародний фестиваль-конкурс духовної пісні “Я там, де є Благословіння”

VII Міжнародний міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння» відбувся у Тернополі 21 та 22 квітня 2017 р. Організаторами конкурсу виступила Тернопільська обласна рада, Тернопільська облдержадміністрація та Тернопільська міська рада.

 

Відбіркові тури фестивалю-конкурсу проходили в УД «Перемога», а в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імені Т.Шевченка відкривали фестиваль-конкурс 21 квітня. Професійне журі конкурсу обирало кращих виконавців у трьох номінаціях: «хорові колективи», «музичні колективи» та «солісти» в різних вікових категоріях. Нагородження та гала-концерт переможців відбувався 22 квітня у залі Тернопільської обласної філармонії. Гран-прі конкурсу виборов камерний хор «Бревіс» з м. Тернополя під керівництвом С.Дунця.

Слід відзначити неабиякий інтерес до цього заходу в учасників, яких цьогоріч зареєструвалось більше 600-та, та глядачів, які переповнювали зали трьох різних локацій фестивалю. Фестиваль-конкурс «Я там, де є Благословіння» об’єднав виконавців, хорові та музичні колективи різних конфесій з Тернополя та області, областей України, Польщі, Нігерії та ін.

Переглянути фото >