Пам’ятник абітурієнту створили студенти Теребовлянського вищого училища культури

Пам’ятник абітурієнту створили студенти Теребовлянського вищого училища культури

На Тернопіллі у м. Теребовля встановлено єдиний в Україні пам’ятник абітурієнту. Авторство скульптури під назвою «На роздоріжжі» належить 4-м талановитим студентам 4 курсу відділу декоративно-прикладного мистецтва Теребовлянського вищого училища культури: Михайлу Мануляку, Володимиру Багрію, Діані Сметані та Надії Гикавій. Студенти виконували свою спільну дипломну роботу під керівництвом викладача скульптури Котика О.Б. Відкриття пам’ятника відбулось під час захисту дипломних робіт 20 червня.

Цікавий задум авторів та їх керівника був втілений у скульптурі, що відповідає реальному розміру високої людини 1 м 80 см, у сидячому положенні висотою 1 м 12 см з бетону, тонованого під бронзу.

Фігура молодого хлопця, який сидить під дверима приймальної комісії та обирає свій майбутній фах, зрештою і майбутній життєвий шлях, відразу сподобалась всім студентам, що вже були в подібній ситуації, та напевно сподобається абітурієнтам, які вже скоро будуть переступати поріг училища. Робота була схвально оцінена викладачами. Автори планують продовжувати освіту вже у вищих учбових закладах Тернополя, Кам’янця-Подільського та інших міст, що свідчить про те, що принаймні вони у свій час у виборі не помились.

Переглянути фото >