Працівники управління культури облдержадміністрації взяли участь у весняній толоці

Працівники управління культури облдержадміністрації взяли участь у весняній толоці

Неподалік від міста Монастириська Тернопільської області розташована мальовнича природна зона під назвою урочище Бичова, яке з 2000 року стало традиційним місцем проведення фестивалю “Дзвони Лемківщини”. Чисте повітря, красиві пейзажі та незабутній лемківський колорит збирає чималу кількість туристів. Водночас, відпочиваючі не турбуються про чистоту прилеглої території. Лісова смуга поблизу доволі засмічена, і це аж ніяк не сприяє туристичній привабливості.

У п’ятницю, 22 березня, працівники управління культури облдержадміністрації під керівництвом начальника управління Григорія Шергея, спільно із трудовим колективом Монастириського обласного комунального музею лемківської культури і побуту взяли участь у весняній толоці. Ентузіазм та завзятість зробили свою справу: вже після кількох годин плідної праці була зібрана чимала кількість сміття.

Проведення подібних заходів є своєрідним закликом бережного ставлення до природи, а також до сумління всіх, хто сьогодні забруднює навколишнє середовище.

Фото> https://photos.app.goo.gl/ofmexjV9oFunZ3qF9