Презентація Тернопільської області “Благословенне Тернопілля” у м. Києві

Презентація Тернопільської області “Благословенне Тернопілля” у м. Києві

14 лютого 2017 року у м. Києві в Українському Домі відбулась презентація Тернопільської області “Благословенне Тернопілля”. Управління культури обласної державної адміністрації забезпечило художнє оформлення заходу, участь у ньому мистецьких колективів та окремих виконавців Тернопільської області.

Основним завданням організаторів заходу було донести до численних відвідувачів киян та гостей міста, представників різних регіонів України, а також представників інших країн справжнє духовне, історичне та культурне багатство краю. Адже Тернопільщина – колиска культурної спадщини, наукової думки та літературних здобутків українського народу, духовний центр українства, край замків і заповідників, звитяги та патріотизму січових стрільців і вояків УПА.

Разом з багатим скарбом минулого, Тернопільщина демонструвала високі досягнення сьогодення: у сфері туризму, освіти, культури, виробництва та послуг. Загалом, програмою заходу було передбачено різноманітні туристичні атракції, етно-культурні експозиції, виставки art-буків та картин видатних художників, презентації навчальних закладів, книговидавців, гастрономічних компаній та авторських ресторацій.

За словами начальника управління культури Григорія Шергея: «Дуже позитивним було рішення про проведення такого заходу, адже багато людей лише відкривають для себе Тернопільщину, дізнаються щось нове».

Переглянути фото >