Родинний бал у Заводській громаді

Родинний бал у Заводській громаді

ІІ Родинний бал «Українська родина – зернинка народу» відбувся у Заводській громаді Чортківського району 14 травня 2017 р. Організатори заходу: Заводська селищна рада та відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації, а також управління культури Тернопільської обласної адміністрації присвятили подію до Дня матері та Дня сім’ї.

У фойє будинку культури смт Заводське розміщувалась виставка народно-прикладного мистецтва студентів та учнів Чортківського педагогічного коледжу ім. О.Барвінського та образотворчого відділу Заводської комунальної школи естетичного виховання.

На сцені будинку культури звучали пісні у виконанні творчих родин Чортківського, Заліщицького, Борщівського районів та відомого співака Ігоря Гаврилюка з м.Тернополя. Свої хореографічні композиції представили кращі дитячі колективи району.

Розважальну програму вечора завершував виступ музичного гурту «Лемківські гудаки» з м.Чорткова на танцювальному майданчику селищної громади. Родинний бал у Заводській громаді став гарною традицією відзначення чудових свят Дня матері та сім’ї, вшанування традиційних українських родинних цінностей і творчого виховання молоді.

Переглянути фото >