Розгляд проекту історико-архітектурного опорного плану міста Кременець

Розгляд проекту історико-архітектурного опорного плану міста Кременець

Представники управління культури облдержадміністрації 10 жовтня взяли участь у засіданні містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації, на якому розглянуто проект генерального плану міста Кременець, розроблений Архітектурно-проектним бюро “АРКО” у 2017 році.

Для населених пунктів, занесених до Списку історичних населених місць України, в межах визначених історичних ареалів у складі генерального плану населеного пункту визначаються режими регулювання забудови та розробляється історико-архітектурний опорний план, в якому зазначається інформація про об’єкти культурної спадщини. Історико-архітектурний опорний план м. Кременець, що є складовою частиною генерального плану, попередньо був розглянутий на засіданні Консультативної ради при управлінні культури облдержадміністрації 2 серпня 2017 року. Зауваження і пропозиції членів Консультативної ради розробником проекту ФОП “Архітектурна майстерня Ю.Вербовецького” були враховані.

Представлений проект історико-архітектурного опорного плану та Генерального плану Кременця буде проходити наступні етапи розробки та затвердження.

Переглянути фото >