Свято замку та фестиваль танцю у Кремнеці

Свято замку та фестиваль танцю у Кремнеці

Старовинне, славне своєю історією місто Кременець розпочало цьогорічний сезон проведення свят замків. 3 червня у неділю на Замковій горі на руїнах старого замку XIII-XVI ст. пройшло традиційне Свято замку. На схилах зібрались численні місцеві мешканці та гості свята. Організатори заходу – Кременецька райдержадміністрація, працівники культури району забезпечили різноманітну концертну програму за участю аматорських колективів та виконавців району, театралізоване дійство, виставку зразків старовинної та сучасної зброї, показові виступи спортсменів та інше. Народні умільці представили цікаві вироби, які можна було придбати на згадку. Для дітей працювали розважальні дитячі майданчики, а для молоді ввечері відбулась дискотека. Традиційно гостей пригощали смачними українськими стравами.

Другу частину концертно-розважальної програми склав щорічний обласний фестиваль танцювального мистецтва «Бона Dance». Конкурс танцю цьогоріч вирішили провести на відкритому майданчику з залученням ширшого кола глядачів. Участь у ньому взяли близько 30 хореографічних колективів зі всієї області, гості з Рівненщини. Танцюристи різних вікових категорій представили номери у напрямках сучасного та народного танцю.

Загалом свято замку і танцювальний фестиваль на Замковій горі пройшли весело та гучно, як і задумувалось організаторами. Окрім цього, такі заходи стали додатковою нагодою провести благоустрій замкової території, привабити туристів та шанувальників старовини до пам’ятки оборонної архітектури Кременця.

ФОТО >