Струсівська капела бандуристів відзначила 60-літній ювілей

Струсівська капела бандуристів відзначила 60-літній ювілей

Струсівська заслужена капела бандуристів «Кобзар» напередодні відзначила 60-літній ювілей з часу заснування. Урочистості відбувались 17 листопада в залі Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Шевченка. Славетний колектив, лауреат конкурсу імені Соломії Крушельницької, обласних премій Степан Будного та братів Лепких, на честь ювілею виконував найбільш відомі твори з свого великого творчого доробку під диригуванням заслуженого працівника культури Ігоря Козака.

Ювілярів привітав заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Юрик, який подарував пам’ятну книгу творчого доробку капели “На кобзарській струні”, видану за підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради, а також квіти учасникам. Теплі слова та творче вітання звучали від камерного хору Тернопільської обласної філармонії під керівництвом народного артиста України Богдана Іваноньківа, який у минулому керував Струсівською капелою. Привітали ювілярів маленькі хористи-вихованці народної хорової капели «Зоринка» та її керівник Анжела Доскоч.

Переповнена шанувальниками глядацька зала театру аплодувала прославленим виконавцям стоячи. Хочеться приєднатись до привітань, побажати процвітання та подальших творчих успіхів у донесенні до широкої світової аудиторії українського бандурного мистецтва та народного співу.

Переглянути фото >