Схему планування Тернопільської області представили в обласній адміністрації

Схему планування Тернопільської області представили в обласній адміністрації

Генеральну схему планування території Тернопільської області сьогодні представили  розробники ДП «Діпромісто», які виготовили її на замовлення обласної державної адміністрації та обласної ради.

Велике значення матиме затвердження плану області для розвитку культурної та туристичної галузі, зважаючи на те, що ці напрямки обрані як перспективні у стратегії розвитку. За словами голови облдержадміністрації Степана Барни, необхідно максимально використовувати наші природні та культурно-історичні ресурси. 34 замки, що розміщені на території області, унікальні печери, дендропарки та інші історичні об’єкти забезпечують привабливий і вигідний потенціал для подальшого розвитку і залучення інвестицій.

Розробники плану у тісній співпраці з структурними підрозділами обласної державної адміністрації опрацювали великий обсяг інформації та даних, щоб найбільш точно сформувати основу, на якій в подальшому формуватиметься  містобудівна документація міст і сіл, планування та розвиток районів області, економічні, туристичні та рекреаційні проекти, а також заходи з охорони культурної спадщини і розвитку культурної галузі.

Цього ж дня відбулось засідання містобудівної ради, на якому більш детально обговорено технічні деталі планування.

ФОТО >