Творчий звіт до Дня Соборності у Кременці

Творчий звіт до Дня Соборності у Кременці

З нагоди Дня Соборності України 23 січня у м. Кременець відбувся творчий звіт аматорських художніх колективів району «Соборній Україні слава нині і повік!».

Свято розпочиналось ще з фойє місцевого будинку культури, де організаторами було влаштовано виставку творчих робіт народних майстрів та умільців Кременеччини, районного центру дитячої творчості та фотоклубу “Позитив”. На огляд глядачів представлені роботи Т. Балбус, К. Поднєжної, А. Колесника, В. Казновецького, О. Поліщук, Р. Толкач, С. Ткачук, Н. Зварунчика, В. Стецюка, С. Свирид, О. Данилюк, А. Залюбовської, Ю. Цимбалюка, В.Писаренка, С. Томашівського. Музичний супровід забезпечували твори у виконанні народного аматорського камерного оркестру.

Програма творчого звіту складалась з п’яти розділів “Обнялися береги одного вічного народу”, “Черпаючи з народної криниці”, “У незалежності розквітла на віки”, “Встань! Пробудися, Україно!”, “Повік Соборна і єдина, живи в Європі, Україно!”. На сцені виступили кращі фольклорні, хореографічні, хорові, вокально-інструментальні колективи, оркестри, експериментальний театр мініатюр “Добре є!”, солісти, читці Кременецького району.

На свято до Кременця для отримання естафети творчих звітів завітала делегація із Заліщицького району у складі голови райдержадміністрації Бориса Шепітка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Павла Мирончука, начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Оксани Безушко.

Начальник управління культури облдержадміністрації Григорій Шергей висловив щиру подяку всім учасникам та організаторам свята та разом з керівництвом Кременецького району і міста Кременець передав естафету творчих звітів Заліщицькому району, де звіт планується провести до Дня Народження Тараса Шевченка.