Творчий звіт мистецьких колективів Лановеччини

Творчий звіт мистецьких колективів Лановеччини

Творчий звіт мистецьких колективів Лановецького краю «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас» відбувся 3 листопада у місцевому будинку культури. Захід був приурочений річниці проголошення Західно-Української Народної Республіки. Численних глядачів у залі та артистів вітали голова Лановецької районної адміністрації Юліан Сірант та начальник управління культури облдержадміністрації Григорій Шергей. На святі була присутня делегація з Теребовлянського району: голова Теребовлянської райдержадміністрації, голова районної ради та міський голова Теребовлі.

На сцені виступали найкращі музичні, хорові та танцювальні колективи та виконавці Лановеччини. Справжнім відкриттям звіту став зразковий хореографічний колектив «Ольвія» під керівництвом Ольги Голишевої. Майстерністю виконання вразили вокальні композиції у виконанні зразкового фольклорного колективу «Горинка» під керівництвом Ірини Криси та дитячого хору під керівництвом Надії Путіліної, музичні твори у виконанні духового оркестру під керівництвом Михайла Кутраня, номери аматорського обрядово-фольклорного колективу під керівництвом заслуженого працівника культури України Софії Рижевської та багато інших.

У фойє будинку культури можна було оглянути виставку творчих робіт Лановецького районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості, працівників і активних читачів центральної районної бібліотеки для дорослих.

Загалом дійство вийшло багате на різноманітні культурно-мистецькі атракції, а всі відвідувачі отримали неабияке естетичне задоволення. Цим і передали естафету Теребовлянському району, де очікується наступне творче свято.