Тернопільську обласну бібліотеку для молоді відвідали Вінницькі бібліотекарі

Тернопільську обласну бібліотеку для молоді відвідали Вінницькі бібліотекарі

6 квітня 2017 року в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулась зустріч з бібліотечними працівниками з Вінниччини. Гості з центральної України прибули до Тернополя з метою обміну досвідом у сфері бібліотечної справи, обслуговування так званого покоління “Z” та соціального партнерства в досягненні успіху. Перед аудиторією виступив начальник управління культури ТОДА Григорій Шергей та директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Леся Гук. Жвава дискусія виникала навколо питання, пов’язаного з фінансуванням бібліотек в умовах децентралізації та функціонування об’єднаних територіальних громад, які створюються у всіх областях України та ін.

Досвідом у залученні фінансування та організації роботи з аудиторією нового покоління ділилися працівники дитячого відділу, в якому функціонує проект «Smart kid». Це мультимедійна кімната для дітей, що була створена у 2015 році за сприяння Посольства США та за підтримки Ґете-Інституту в Україні. Чит. далі на https://tobm.org.ua/smart_kid/

Вінницькі гості також відвідали заклади центральної бібліотечної мережі міста і познайомились з історико-культурними пам’ятками Тернополя.

Переглянути фото