Тернопільські дні моди зібрали шанувальників краси та стилю

Тернопільські дні моди зібрали шанувальників краси та стилю

18 та 19 травня у Тернополі проходили щорічні Тернопільські дні моди. Організаторами дійства стали: Тернопільська обласна адміністрація, Тернопільська міська рада, Галицький коледж та громадська організація «Тернопільські дні моди». Свято моди і краси відбувалось на декількох локаціях та охоплювало різноманітні події: покази колекцій, презентації та розважальні заходи.

У рамках днів моди 18 травня відбувся круглий стіл на тему: “Стратегія розвитку легкої промисловості України” за участю радника Міністра освіти і науки України, громадського діяча дизайнера, Голди Виноградської та представників тернопільських виробників одягу і дизайнерів, викладачів профтехучилищ, освітян. Було обговорено ряд злободенних проблем, пов’язаних з функціонуванням на ринку легкої промисловості сучасних умовах, профтехосвіти у галузі, взаємодії з регуляторними органами і т.д.

Цього ж дня Голда презентувала свою книжку «Українська принцеса чи Мрії посла України» в Українському домі “Перемога”.

Перші колекції, що демонструвались 18 травня у День вишиванки були присвячені національним мотивам. Етно-колекції одягу представили дизайнери: Ірина Цисецька та Тетяна Щурова та бренди: «Вишиванки Птаха», «Окраса», «Вишиванка», Zelta atelier та ін.

У п’ятницю 19 травня покази продовжували українські дизайнери: Ірина Головата, Лідія Яніцька, Гоша Альтшулєр, Альона Сереброва та бренди: MeryEm, Angela Rosh, Студія моди «D.V.K», Дім моди Kostelni та ін.

«Тернопільські дні моди» – не лише свято стилю і краси, це захід, що також покликаний допомогти у налагодженні діалогу між бізнесом і державними органами, між ринком виробництва одягу та освітніми закладами, які готують майбутніх фахівців галузі, а також підтримувати національного виробника.

Переглянути фото >