УВАГА!!! Конкурс Мінкультури “Малі міста – великі враження”. Прийом заявок до 30 листопада

УВАГА!!! Конкурс Мінкультури “Малі міста – великі враження”. Прийом заявок до 30 листопада

Міністерство культури України оголосило прийом заявок для участі у проекті “Малі міста – великі враження”. У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано 6 об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів (ексклюзивних культурних подій), що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій. Пілотний проект не передбачає проведення реставраційних робіт.

Переможці конкурсу 0 учасники проекту отримають фінансову підтримку у розмірі не менш 500 тис. грн. для реалізації проекту, а також методичну допомогу. Далі на офіційному сайті Міністерства культури України. Див далі. 

Документи на конкурс подаються в електронному та в паперовому вигляді: до 30 листопада 2017 р. 24:00 в електронному вигляді на електронну адресу: incultur@ukr.net до 02 грудня 2017 р. в паперовому вигляді за адресою: Міністерство культури України. Конкурс “Малі міста – великі враження”, 01030 м. Київ, вул. Івана Франка, 19.

Перелік документів для подачі заявки та всі деталі на офіційному сайті Міністерства культури України.