Урочиста академія з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

Урочиста академія з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва

Урочиста академія з нагоди відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва відбулась 14 листопада 2018 року в приміщенні Тернопільської обласної філармонії.  Учасників та гостей з професійним святом привітали голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, начальник управління культури облдержадміністрації Григорій Шергей, а також голова обласного комітету профспілки працівників культури Лариса Забігайло.

У святкові атмосфері почесні звання, державні відзнаки, грамоти отримали кращі працівники  галузі, які своєю невтомною працею здійснюють вагомий внесок у відродження та формування цілісного національного культурного простору, зберігаючи при цьому пам’ять поколінь.

У фойє діяла виставка заслуженого художника України Володимира Якубовського. Тернопільська обласна наукова універсальна бібліотека представила книжкову виставку. Тернопільська обласна бібліотека для дітей поділилася не лише своїми книжними здобутками, але і досягненнями у сфері проведення дозвілля для дітей, зокрема, настільними іграми, еко-конструкторами, пісочною анімацію з кінетичним піском. Всі присутні на святі мали змогу ознайомитися із сучасною мультимедійною лабораторією „МедіаСтар”, яку презентувала Тернопільська обласна бібліотека для молоді. Тернопільський обласний краєзнавчий музей репрезентував зразки українського народного одягу з різних регіонів Тернопілля.

Святковим подарунком для всіх присутніх став виступ лауреатів міжнародних пісенних конкурсів і фестивалів, учасників ТВ-шоу „Голос країни” квартету „Акорд”.

Фото>