Флешмоб ,,Шевченко в об’єктиві”

Флешмоб ,,Шевченко в об’єктиві”

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у флешмобі.

У світі встановлено 1385 пам’ятників Тарасу Шевченку. Після Будди, за кількістю пам’ятників встановлених у світі, Кобзар посідає друге місце.

До дня народження Тараса Шевченка управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Тернопільською обласною бібліотекою для молоді ініціюють фотофлешмоб ,,Шевченко в об’єктиві”.

Мета заходу – вшанування пам’яті українського генія, популяризація творчості Кобзаря та пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, музейних виставок й експозицій в Україні і в світі.

Для участі у флешмобі необхідно:
– з 28 лютого до 7 березня зробити селфі або фото на фоні пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок Т.Г. Шевченка, або ж музейних виставок, експозицій в Україні і в світі приурочених Шевченкіані.

– опублікувати селфі фото або фото у Facebook на сторінці https://www.facebook.com/flashmobShevchenko/ із зазначенням місця, країни, де було зроблено світлину.

Фіналом флешмобу стане одночасне читання поезії Тараса Шевченка у всіх населених пунктах області 9 березня о 12 годині (за київським часом) біля пам’ятника Кобзарю.