Центр культури та дозвілля у с. Лошнів Теребовлянського району

Центр культури та дозвілля у с. Лошнів Теребовлянського району

Запровадження реформ децентралізації в Україні, ініційованих урядом у 2015 році, спричинює суттєві перетворення у всіх сферах життєдіяльності суспільства. Зміни торкнулись і галузі культури, організації культурного життя області та функціонування закладів культури. Одним з таких нововведень є створення закладів культури новітнього типу, центрів культури та дозвілля. Такі центри створюються в рамках об’єднаних територіальних громад, повністю нею забезпечуються, підпорядковуються їй та забезпечують надання того ряду культурного продукту, який відповідає запитам цієї громади.

Один з таких експериментальних проектів було започатковано у с. Лошнів, Теребовлянського району і є одним з п’яти, що входять до Теребовлянської  об’єднаної територіальної громади. Урочисте відкриття центру в Лошневі відбулося 5 березня 2017 року.

Лошнівський КІД об’єднує крім цього ще два сусідні села: Остальці та Сущин, а обслуговує його 10 працівників, серед яких клубні працівники, бібліотекар, концертмейстер, інструктори для роботі з дітьми та ін. Обладнаний центр сучасною апаратурою, технікою, має бібліотеку, дитячий майданчик, проведено хороший ремонт. Так, що на даний момент всі умови комфортної праці і надання культурних послуг мешканцям сіл і гостей у центрі є. За перебігом подій та заходів центру можна стежити на сайті http://loshniv.centrkid.in.ua/

Про відкриття центру КІД у с. Лошнів Див. далі

Відео-презентація центру КІД у с.Лошнів

Центр КІД у с.Ласківці Теребовлянської ОТГ