Цікаве мистецьке феєричне дійство під назвою культурно-мистецький дитячо-юнацький фестиваль “Вставай, Сонце” 25 березня 2019 року мало своє логічне завершення

Цікаве мистецьке феєричне дійство під назвою культурно-мистецький дитячо-юнацький фестиваль “Вставай, Сонце” 25 березня 2019 року мало своє логічне завершення

25 років тому у нашому файному місті Тернопіль народилася чудова пісня “Вставай, Сонце”, авторства нашого земляка, відомого українського співака, композитора, заслуженого артиста України Андрія Підлужного. Вона підкорила своїм змістом і мелодикою всю Україну та стала відомою далеко за її межами. Ця пісня, народжена у молодій державі в 1993 році, була включена до проекту “25 пісень Незалежності”, як одна з найкращих.

З нагоди ювілею пісні “Вставай, Сонце” автором твору було ініційовано проведення однойменного культурно-мистецького дитячо-юнацького фестивалю. Створення належних умов для забезпечення потреб дітей та молоді у творчій самореалізації, національно-патріотичного виховання та всебічного культурно-мистецького розвитку підростаючого покоління на основі національних традицій, підтримки мистецьких проектів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності дітей та молоді з українською культурою – таку мету перед собою поставили організатори даного мистецького проекту.

З жовтня по грудень 2018 року свої таланти мали можливість презентувати у культурно-мистецькому дитячо-юнацькому фестивалі “Вставай, Сонце” діти з найвіддаленіших куточків районів Тернопільщини. Фестиваль проходив на підтримку державних ініціатив Президента України Петра Порошенка та за сприяння Тернопільської обласної державної адміністрації, управління культури обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, а також органів місцевого самоврядування.

Фінальним акордом «сонячного фестивалю» стало проведення в торгово-розважальному центрі “Подоляни” 25 березня 2019 року підсумкового етапу культурно-мистецького дитячо-юнацького фестивалю “Вставай, Сонце”. Гостем дійства став Президент України Петро Порошенко. “Ви великі молодці, ви насправді демонструєте яка красива Україна, ви насправді демонструєте які красиві хлопці і дівчата, і точно все в нас буде добре!!!”з такими словами звернувся зі сцени глава держави до учасників фестивалю та вручив кубки представникам всіх районів області.

Родзинкою фестивалю було встановлення рекорду України – наймасовіше виконання пісні “Вставай, Сонце”. Участь у рекорді взяли 1550 осіб, серед яких були діти і дорослі, а також Президент України Петро Порошенко.

Майстерно представлений підсумковий етап культурно-мистецького дитячо-юнацького фестивалю “Вставай Сонце” подарував гостям радість та незабутні враження. Талановиті діти, молодь та всі учасники фестивалю довели, що Тернопільська земля багата на таланти, у серцях яких живе любов до народної творчості та української пісні.

Фото> https://photos.app.goo.gl/GA75UoEbr8fGNbtL6