27-й річниці незалежності України приурочено творчий звіт Гусятинського району

27-й річниці незалежності України приурочено творчий звіт Гусятинського району

23 серпня у смт Гусятин відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів району «Одна – єдина в цілім світі», присвячений 27-ій річниці незалежності України.

У фойє будинку культури сільські ради та об’єднані територіальні громади Гусятинського району представили виставку короваїв. Місцева бібліотека продемонструвала новітні надходження до бібліотеки та кращі видання письменників Гусятинщини.

Концертна програма складалась з популярних музичних творів на вірші В.Кришенка, Ю.Рибчинського, О.Вратарьова, С.Галябарди та ін. на музику О.Злотника, Я.Горішного, О.Морозова та ін. відомих українських композиторів, народні та патріотичні пісні, а також хореографічних композицій та уривку з вистави М.Кропивницького «Пошились у дурні».

На сцені будинку культури виступили кращі виконавці та творчі колективи закладів культури району: Гусятинського районного будинку культури, Копичинецького центру культури і дозвілля, Гусятинської музичної школи, Хоростківської та Васильковецької ОТГ, Яблунівської сільського будинку культури та Гусятинського коледжу ім.І.Пулюя.

Гостем свята став Заслужений діяч мистецтв України, поет-пісняр Степан Галябарда.

Фото >