Обласний методичний центр народної творчості

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

 

Тернопільський обласний методичний центр народної творчості зберігає багаторічні традиції та впроваджує інноваційні форми роботи з розвитку аматорського мистецтва, народних художніх промислів, вивчає, відроджує та популяризує автентичні звичаї й обряди на Тернопіллі.

Основна діяльність центру спрямована на забезпечення всебічної методичної та практичної допомоги клубним установам та аматорським художнім колективам, нематеріальної культурної спадщини, організацію та проведення всеукраїнських регіональних, обласних культурно-мистецьких заходів, сприяння діяльності початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області.

Результатом видавничої справи установи є методичні посібники, збірники з аналітичними, репертуарними, сценарними матеріалами тощо. Здійснюється дизайн та розробка афіш, буклетів, запрошень.

Доброю традицією є персональні, групові та загальні виставки під час ювілейних і державних свят, фестивалів і творчих звітів за участю представників влади , громадськості, телебачення, радіо, преси.

Центр народної творчості проводить підвищення кваліфікації працівників, спрямоване на послідовне удосконалення професійних знань, умінь та навичок, зростання майстерності, запровадження сучасних форм та методів роботи.

Контакти:

вул. Медова, 3, м. Тернопіль, 46008

тел./факс (0352) 25-28-75

e-mail: ternopil_omcnt@ukr.net

веб-сайт: http://ternopil-omcnt.at.ua/